Menu Zamknij

Spark w końcu dostępny na Windows

Co prawda dopisałem się do mailingu, który miał mnie poinformować, że jest już wersja na Windows ale nie dostałem. Chyba mają problemy ze skrzynką nadawczą… ale za to zarządzanie mailami świetnie ogarniają.

Oto kilka powodów, dla których Spark wyróżnia się spośród innych klientów pocztowych:

  • inteligentnie sortuje Twoje wiadomości na priorytetowe i niepriorytetowe, dzięki czemu masz jasny obraz tego, co jest istotne. Reszta jest przechowywana w osobnych folderach na dogodniejszy czas dla Ciebie, z niezliczonymi opcjami dostosowywania do organizacji Twojej skrzynki odbiorczej po swojemu. (free)
  • pozwala Ci podświetlać i przypinać ważne wiadomości na górze skrzynki odbiorczej dla szybkiej identyfikacji. Możesz także korzystać z funkcji Gatekeeper, która filtruje nadchodzące wiadomości i pozwala Ci akceptować lub blokować nieznane konta. (free)
  • ułatwia Ci współpracę z zespołem nad e-mailem. Możesz tworzyć, delegować i zarządzać wiadomościami bezpośrednio ze swoimi kolegami – korzystając z funkcji współpracy w skrzynce odbiorczej, która dostosowuje się do dynamiki i przepływu pracy Twojego zespołu . Możesz także komentować prywatnie w wątkach e-mail i udostępniać konkretne wiadomości członkom zespołu. (premium)
  • oferuje Ci również wiele innych funkcji zaprojektowanych tak, aby pomóc Ci skupić się na tym, co ważne. Możesz zaplanować czas wysłania swojej wiadomości za pomocą funkcji Wyślij później, przełożyć czas powrotu wiadomości do skrzynki odbiorczej za pomocą funkcji Przypomnienie lub dodać przypomnienie, aby zachęcić Cię do dalszego działania. (free)
  • pozwala na podpięcie wielu skrzynek pocztowych i przyjemne wyświetlanie wszystkich wiadomości z nich pochodzących.

Co prawda ma jedną wadę, która może być nie do przeskoczenia dla niektórych: trzyma wszystkie nasze maile na swoich serwerach… ale ja nie mam z tym problemu dla prywatnej poczty. Jest to również zaleta: logujemy się na innym urządzeniu na swoje JEDNO konto: konto w Sparku a mamy od razu pełną konfigurację i wszystkie konta pobrane z serwera co ułatwia nam znacznie przeniesienie na nowe urządzenie,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *