Menu Zamknij

Podcast Chaszcze and Thuja Haters

Niestety tutaj ostatnio się niewiele pojawia. Już się zainteresowanym tłumaczę.

Mniej więcej wtedy kiedy tutaj ucichłem to rozpocząłem tworzenie w innym miejscu. Na początku spokojnie, teraz coraz bardziej. Postanowiłem stworzyć swój własny podcast. Trochę to trwało, ale już jest kilkanaście odcinków a ja mam pomysłów na kolejne ich setki.

Zaczęło się od Maćka Aniserowicza, później Radek B., Dominik J., Kaja i jeszcze kilka innych. No i oczywiście dwa chyba najbardziej popularne w polskim świecie: Szafran no i Paweł Tkaczyk z Markiem Jankowskim. Starałem się coś poszukać czegoś z branży survivalu, pierwszej pomocy, bushcraftu i tym podobnych ale nic nie było więc postanowiłem zacząć nagrywać swój.

Jest to tematyka która mnie interesuje, sam staram się być coraz bardziej przygotowany na różne nieprzewidziane scenariusze, jeździć na nietypowe wycieczki rowerowe, łazić po lasach i spać w hamaku. I tutaj się właśnie dzielę swoją wiedzą i moimi doświadczeniami. Podcast nagrywał razem z moimi kolegami: Jakubem i Łukaszem, chociaż chyba ja najwięcej mówię :). Jeżeli jesteście zainteresowani to zapraszam na stronę http://cath.pl gdzie można nas posłuchać. Tam są również informacje co to są podcasty i jak tego się słucha.

Zapraszam Was serdecznie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *